Masaże

Masaż

...prawdziwa przyjemność dla ciała i ducha...

 

 

MASAŻ GORĄCĄ CZEKOLADĄ: ceremonia z wykorzystaniem naturalnej czekolady. Odżywia ciało, pobudza krążenie oraz procesy lipolizy, aktywizuje metabolizm komórkowy. Czekolada to skarbnica składników aktywnych, takich jak: magnez, cynk oraz witaminy A,B i E które regenerują naskórek, przywracając równowagę mineralną organizmu. Teobromina zawarta w ziarnach kakaowca wykazuje właściwości antycellulitowe oraz oczyszczające.  Zabieg przywraca harmonię całemu organizmowi, oddziałuje na psychikę i zmysły poprzez zapach oraz dotyk.

·         PLECY  czas zabiegu: 40 min, cena: 160 PLN

·         UDA, ŁYDKI, POŚLADKI czas zabiegu: 40 min, cena: 160 PLN

·         BRZUCH, DEKOLT I RAMIONA czas zabiegu: 40 min, cena: 160 PLN

·         MASAŻ CAŁOŚCIOWY czas zabiegu: 120min , 290 PLN

 

Dodatkowo słodki poczęstunek lub gorąca czekolada w strefie relaksu.

 

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI: to połączenie tradycyjnych technik masażu z użyciem kamieni bazaltowych, podgrzanych do odpowiedniej temperatury. Przyjemne odczuwalne ciepło podczas zabiegu owocuje przepływem pozytywnej energii i jest polecany dla zestresowanego, zmęczonego ciała. Masaż redukuje stres, zmniejsza napięcie mięśniowe i przyczynia się do poprawy psychofizycznej sprawności organizmu. Przyspiesza także metabolizm oraz pracę narządów wewnętrznych i korzystnie wpływa na układ krwionośny.

·         PLECY, UDA, ŁYDKI I POŚLADKI czas zabiegu: 60 min, cena: 150 PLN

·         BRZUCH, PRZEDNIA CZĘŚĆ UD, RĘCE, DEKOLT, TWARZ  czas zabiegu: 60 min, cena: 150 PLN

·         MASAŻ CAŁOŚCIOWY czas zabiegu: 120 min, cena: 240 PLN

 

MASAŻ MIODEM: masaż wykonywany jest na naturalnym miodzie, który posiada drogocenne właściwości antyseptyczne oraz odżywcze. Połączenie masażu z działaniem miodu przyczynia się do udrożnienia systemu limfatycznego ciała oraz stymuluje wydzielanie gruczołów potowych. Zabieg poprawia sprawność układu krążenia, intensywnie dotlenia skórę oraz działa regenerująco. Dodatkowo zapobiega powstawaniu cellulitu, rozstępów oraz poprawia elastyczność skóry.

·         PLECY czas zabiegu: 30 min, cena: 120 PLN         

·         UDA, ŁYDKI, POŚLADKI czas zabiegu: 30 min, cena: 120 PLN

·         MASAŻ CAŁOŚCIOWY czas zabiegu: 60 min, cena: 170 PLN

 

MASAŻ LECZNICZY – KLASYCZNY: przyśpiesza krążenie krwi i limfy, zmniejsza napięcie mięśni, łagodzi ból oraz przywraca jędrność skóry. Masaż dobroczynnie działa na psychikę oraz ciało odprężając cały organizm.

·         PLECY czas zabiegu: 40 min, cena: 100 PLN

·         KOŃCZYNY GÓRNE I OBRĘCZ BARKOWA czas zabiegu: 40 min, cena: 100 PLN

·         KOŃCZYNY DOLNE czas zabiegu: 40 min, cena: 100 PLN

·         BRZUCH I KLATKA PIERSIOWA czas zabiegu: 40 min, cena: 100 PLN

·         MASAŻ CAŁOŚCIOWY czas zabiegu: 60 min, cena: 140 PLN

·         MASAŻ TWARZY I DEKOLTU czas zabiegu: 30 min, cena: 35 PLN

 

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ: dynamiczny masaż, przyspieszający przemianę materii. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie. Masażysta indywidualnie ustala stopień zassania bańki, przez co zabieg jest bezbolesny, masaż dostosowywany jest do indywidualnego progu odczucia bólu. Zabieg działa detoksykująco i ujędrniająco na skórę, pomaga uwolnić zbędne produkty przemiany materii, toksyny oraz działa antycellulitowo.

·         PLECY czas zabiegu: 30 min, cena: 90 PLN

·         UDA, ŁYDKI, POŚLADKI czas zabiegu: 30 min, cena: 90 PLN

·         BRZUCH czas zabiegu: 15 min, cena: 70 PLN

·         MASAŻ CAŁOŚCIOWY czas zabiegu: 60 min, cena: 150 PLN

 

MASAŻ BAMBUSEM: relaksacyjno- drenujący masaż wykonywany za pomocą pałeczek bambusa, które są rolowane po ciele. Oddziałuje na mięsnie oraz ścięgna uelastyczniając je, usuwa napięcia oraz usprawnia krążenie krwi i przepływ limfy.  Masaż pomaga dotlenić organizm, daje uczucie głębokiego odprężenia, relaksu. Zalecany jest osobom przemęczonym, zestresowanym, walczącym z cellulitem. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele.

·         PLECY czas zabiegu: 30 min, cena: 90 PLN

·         UDA, ŁYDKI, POŚLADKI czas zabiegu: 30 min, cena: 90 PLN

·         MASAŻ CAŁOŚCIOWY czas zabiegu: 60 min, cena: 140 PLN

 

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY ŚWIECĄ: relaksacyjny masaż świecą, której wosk zamienia się w ciepły zmysłowy olej do masażu. Dotyk oleju z rozgrzanej świecy w połączeniu z aromaterapią sprawia, że masaż wprowadza w poczucie głębokiej reaksacji i odprężenia.  Przenosi w świat całkowitego rozluźnienia, wywołując uczucie błogości oraz lekkości ciała. Dzięki zawartości wosku pszczelego, masła Shea oraz olejków esencjonalnych skóra zostaje wygładzona i ujędrniona. Masaż pomaga podnieść poziom nawilżenia skóry, poprawić krążenie krwi oraz oczyścić skórę z nagromadzonych z toksyn.

·         PLECY czas zabiegu: 30 min, cena: 110 PLN

·         UDA, ŁYDKI, POŚLADKI  czas zabiegu: 30 min, cena: 110 PLN

·         MASAŻ CAŁOŚCIOWY czas zabiegu: 60 min, cena: 160 PLN

 

Prosimy o przybycie do recepcji SPA 10 minut przed planowanym zabiegiem. Ustalanie terminów: recepcja tel: 013/ 492 44 55 .

Cena zabiegów zawiera podatek VAT.