voucher image

...cyklicznie organizowane wieczory saunowe to wyjątkowa propozycja dla wszystkich miłośników saun...

 

 Krótkie pochmurne dnie, niska temperatura, chłodny wiatr oraz suche powietrze mogą negatywnie wpływać zarówno na samopoczucie, jak i nasz wygląd. Spada odporność, łatwiej o infekcję, a skóra staje się szorstka, mało elastyczna i ulega podrażnieniom. Na wszystkie te problemy jest rewelacyjny sposób – sauna. Hartuje ciało, przygotowuje do walki z infekcjami, oczyszcza organizm, poprawia nastrój i …dodaje urody.

 Finowie twierdzą, że sauna oczyszcza umysł i ciało z wszystkiego co szkodliwe. Twierdzenie to zyskało naukowe potwierdzenie i powszechnie wiadomo, że sauna ma bardzo pozytywny wpływ na nasze zdrowie i urodę, a także przeciwdziała starzeniu się organizmu. Pozytywny wpływ tradycyjnej sauny wynika z połączenia procesu przegrzewania ciała, poprzez oddziaływanie suchego i gorącego powietrza z okresową dużą wilgotnością, oraz procesu jego ochładzania. W tym też tkwi tajemnica niezwykłych jej właściwości i bardzo dobrego wpływu na cały organizm.

Zasadniczą cechą kąpieli saunowej jest naprzemienne nagrzewanie i ochładzanie organizmu. W zabiegu tym można wyróżnić zatem dwie fazy, każda trwa od 5 do 15 minut, stąd łączny czas kąpieli wynosi średnio od 10 do 25 minut.

Zapraszamy na nasze wieczory saun w każdy piątek i sobotę!

Start godz. 20:00, zakończenie 23:00. W trakcie wieczoru:

-dwa seanse saunowe które poprowadzi saunamistrz roztaczając wonne aromaty w  saunie fińskiej przy użyciu różnych technik

-sesja w saunie IR- jako alternatywa dla osób, które nie mogą z przyczyn zdrowotnych korzystać z tradycyjnej fińskiej

-całość wieczoru dopełni relaksacyjna muzyka, przekąski oraz zimne napoje

-relaksacyjna sesja w grocie solnej 

Serdecznie zapraszamy!

Koszt 45 PLN/ osoba

* dostępność poszczególnych atrakcji wynikać będzie z wytycznych Rozporządzenia Rady Ministrów.

 

Prosimy o wcześniejszą rezerwację ze względu na ograniczoną ilość osób korzystających ze strefy Spa. Seans prowadzony przez saunamistrza odbywa się powyżej 5 osób, a maksymalna ilość osób to 20.

Rezerwacje prowadzi i informacji udziela recepcja Pałacu pod numerem

tel. 13 492 44 55

REGULAMIN SPA

 

 

 

1. SPA jest strefą ciszy i relaksu.

2. Właściciele, dyrekcja, kierownictwo, pracownicy oraz podwykonawcy nie są odpowiedzialni za szkodę polegającą na zgubieniu, zniszczeniu lub utracie mienia należącego do Gości, w przypadku pozostawienia go bez odpowiedniego nadzoru podczas pobytu na terenie SPA Rzeczy osobiste powinny zostać zabezpieczone poprzez ich zamknięcie w szafkach w przebieralni, za wyjątkiem przedmiotów wartościowych, które powinny być pozostawione w sejfie.

3. Osoby przebywające na terenie SPA zobowiązane są do zmiany obuwia oraz przebrania się w szlafrok w szatni SPA.

Jeżeli Gość nie posiada obuwia zastępczego, otrzyma jednorazowe obuwie w Recepcji SPA.

4. Gość oświadcza, iż przed rozpoczęciem aktywnego lub pasywnego uczestnictwa w zajęciach lub zabiegach uwzględni swój stan zdrowia i nie przystąpi do nich, jeżeli ze względu na stan zdrowia, mogłyby mieć one negatywny wpływ na jego życie, zdrowie, komfort fizyczny lub psychiczny.

5. Teren SPA jest dostępny wyłącznie w godzinach jego pracy. Normalne godziny pracy mogą w sytuacjach wyjątkowych ulec zmianie w drodze decyzji. Zmiana może oznaczać czasowe zamknięcie Spa, skrócenie lub wydłużenie godzin jego funkcjonowania. Użytkowanie niektórych lub wszystkich stref Spa może zostać czasowo zawieszone w związku z nagłą koniecznością dokonania naprawy, konserwacji lub wykonania innych niezbędnych prac. Najpóźniej kwadrans przed 22.00 wszyscy Goście powinni opuścić Strefę Mokrą i udać się do szatni.

6. SPA zastrzega sobie prawo do obciążenia Gościa kosztami zabiegów, zajęć lub konsultacji w przypadku rezygnacji złożonej w terminie późniejszym niż 24 godziny przed ich planowanym rozpoczęciem.

7. Wszystkie przedmioty muszą zostać zabrane z szafek przed opuszczeniem terenu Spa. Szafki są sprawdzane codziennie po zamknięciu Spa. Jeżeli obsługa Spa znajdzie przedmioty pozostawione w szafce, zostaną one przechowane w Recepcji Spa przez 3 dni.

8. SPA nie zapewnia ochrony pojazdów pozostawionych na parkingu, ani nie ponosi odpowiedzialności za ich kradzież lub uszkodzenie.

9. Cały obszar Spa jest strefą dla niepalących.

10. Na terenie Spa zabrania się:

a)przebywania osobom, których stan wskazuje na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających,

b)sprzedaży, podawania, wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych lub innych środków odurzających,

c)używania naczyń szklanych,

d)wprowadzania zwierząt, zakłócania pobytu innym osobom,

e)powodowania sytuacji zagrażających bezpieczeństwu własnemu lub innych osób, w szczególności skakania do wody lub biegania,

f)zabrania się wynoszenia wyposażenia Spa poza jego teren.

11. Goście Spa zobowiązani są do noszenia stosownego i kompletnego stroju podczas pobytu na jego terenie.

12. Goście Spa ze schorzeniami tj: cukrzyca, choroby serca, wysokie lub niskie ciśnienie krwi oraz przyjmujący leki przeciwzakrzepowe, przeciwhistaminowe, uspokajające lub należące do grupy betablokerów powinni skonsultować się z lekarzem przed skorzystaniem z usług Spa.

13. Prosimy brać prysznic przed skorzystaniem ze Strefy Mokrej Spa oraz pomiędzy kolejnymi sesjami w saunach.

14. W przypadku dostrzeżenia jakichkolwiek nieprawidłowości bądź naruszeń bezpieczeństwa, prosimy o jak najszybsze zawiadomienie Recepcji.

15. Osoby starsze, kobiety w ciąży, osoby mające kłopoty z sercem, diabetycy, osoby z nadciśnieniem tętniczym nie powinny korzystać z sauny.

16. Przed wejściem do sauny należy zdjąć biżuterię. W saunie prosimy siadać na ręczniku.

17. Używanie olejków eterycznych oraz bukietów zapachowych w saunie jest zabronione.

18. Osoby naruszające porządek publiczny lub przepisy regulaminu SPA będą usuwane z obiektu bez zwrotu poniesionych kosztów wstępu.

19. Na terenie SPA obowiązuje cisza. Pracownicy SPA mają prawo wyprosić osoby, które nie dostosowują się do zasad przestrzegania ciszy lub w jakikolwiek sposób wpływają na dyskomfort innych gości.

20. W trosce o bezpieczeństwo oraz bezpieczeństwo innych prosimy o stosowanie sie do powyższych reguł.

21. Wstęp do strefy Spa w Pałacu Polanka jest równoznaczny z akceptacją powyższych warunków regulaminu.

Sprawdź nasze wyjątkowe vouchery dopasowane do Ciebie
?Pokaż wszystkie
Pokaż na mapie