Pakiety SPA

Przyjazd 29 05- 2023
Wyjazd 30 05- 2023

Zapraszamy do zakupu voucherów upominkowych z okazji imienin, urodzin itp. na dany zabieg lub kwotę!
Na życzenie klienta voucher podarunkowy może również zostać wysłany pod wskazany adres listem poleconym.
​​​​​​​Vouchery podarunkowe są ważne przez okres 3 miesięcy od daty ich zakupu – w tym okresie należy wykorzystać wykupione zabiegi.

Spędź razem czas z ukochaną osobą w SPA. Zapraszamy na wspólne zabiegi dopasowane do potrzeb oraz niezapomniane chwile, które pozwolą odprężyć się i oderwać od rzeczywistości.

Dzień ślubu to wyjątkowy dzień dla kobiety. Każda Panna Młoda pragnie wyglądać olśniewająco i czuć się atrakcyjnie w tym najważniejszym dniu.

Zrób niespodziankę swojej Mamie i podaruj jej najwspanialszy prezent - czas spędzony tylko z Tobą na miłych rozmowach, przy wspólnych zabiebach w Strefie SPA.

Wspólny wyjazd pozwoli na nadrobienie zaległości i umocnienie więzi między mamą i córką.

Magia SPA to pakiet gwarantujący likwidację stresu, doskonałe odprężenie, pełną rewitalizację skóry i regenerację sił.

Niezapomniany pobyt w Strefie SPA w towarzystwie najlepszej przyjaciółki.

Babski wypad to wspaniała okazja by zostawić codzienną rutynę za sobą i cieszyć się z przyjaciółką wspólnie spędzonym czasem pełnym wytchnienia i relaksu.

Męski Świat to pakiet dla nowoczesnych Panów, którzy chcą zadbać o siebie, a na codzień nie mają czasu by budować formę.

Wszystkie zabiegi wykonujemy z największą starannością z zachowaniem zasad higieny oraz bezpieczeństwa przez Nasz wykwalifikowany personel. Użytkownik vouchera zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wykorzystania vouchera w recepcji SPA Pałac Polanka bądź kontakt telefoniczny lub mailowy. Prosimy o przybycie do recepcji SPA 10 minut przed planowanym zabiegiem. Recepcja tel: 013/ 492 44 55

Cena pakietu zawiera podatek VAT. Promocji nie można łączyć z innymi ofertami promocyjnymi. Nabywając voucher upominkowy oświadczam, że akceptuję warunki regulaminu. Niewykorzystane usługi będące składowymi pakietu nie powodują zmniejszenia jego wartości.

komfort i piękny sen

Pokaż na mapie