SPA

Klimatyczne Spa Pałacu Polanka

W podziemiach Pałacu Polanka przygotowaliśmy dla naszych gości wyjątkową niespodziankę w postaci strefy Welness & Spa, gdzie w otoczeniu zabytkowego ceglanego sklepienia, ścian z elementami piaskowca i niepowtarzalnej gry światła i cienia stworzyliśmy miejsce do wypoczynku i rekreacji. W strefie wypoczynku czekają na Państwa dwie oryginalne sauny dla odprężenia ciała, stylizowana grota solna o wspaniałych aromatach przywodzących na myśl rześkie bieszczadzkie poranki, sala relaksacyjna będąca zaciszem do medytacji i wyciszenia oraz zbudowane od podstaw jacuzzi do relaksacyjnych kąpieli. Przygotowaliśmy również gabinet odnowy biologicznej z możliwością zarezerwowania wybranych zabiegów. Całość naszej strefy relaksu tworzy niepowtarzalne miejsce kojące ciało i ducha wszystkich spragnionych wypoczynku. Mamy nadzieję, że wizyta w naszym Spa będzie dla Państwa niezapomnianym doświadczeniem godnym polecenia znajomym i przyjaciołom.


Kompleks SPA Pałacu Polanka Hotel, Restauracja & SPA**** cieszy oko łagodną architekturą, a jego przytulne wnętrze daje poczucie spokoju. Pozwala odprężyć się i oderwać od rzeczywistości. Pobyt w naszym SPA umożliwia szybką regenerację jak i głębokie odprężenie.

 

 

 


CENNIK SPA

11.07.2015 – 31.12.2017
Strefa spa czynna codziennie w godz.: 10:00 - 22:00

Kompleks SPA – Pakiet Godzinny

22 PLN

Kompleks SPA – Pakiet OPEN (bez limitu czasowego)

55 PLN

Kompleks SPA – Pakiet dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat

12 PLN

Kompleks SPA – Pakiet Rodzinny 2 + 2

49 PLN

Łąka Słoneczna

1,50 PLN / 1 min

Dodatkowe minuty ponad czas wykupiony

1 PLN / 3 min

Wypożyczenie ręcznika

7 PLN

Wypożyczenie szlafroka

10 PLN

Podane ceny pakietów Spa zawierają wstęp do: groty solnej, sauny suchej, sauny infrared, jacuzzi oraz sali relaksu. 
Nie zawierają korzystania z Łąki Słonecznej.

Uwaga: przekroczenie czasu pobytu w Kompleksie SPA jest dodatkowo płatne. Każde, kolejne rozpoczęte 3 minuty wymagać będzie dopłaty 1 zł.

Podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatek VAT.

Ceny usług mogą ulec zmianie w zależności od czynników rynkowych.

 

 

Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent?
Voucher do Spa będzie idealnym prezentem dla bliskiej osoby! Nasze SPA oferuje gotowe zestawy kosmetyków oraz vouchery na wybrany zabieg lub kwotę. 

 Fotolia_93023911_Subscription_Monthly_M

 


 Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowany personel z najwyższą starannością z zachowaniem zasad higieny oraz bezpieczeństwa. Użytkownik vouchera zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wykorzystania vouchera w recepcji SPA Pałac Polanka bądź kontakt telefoniczny lub mailowy. Prosimy o przybycie do recepcji SPA 10 minut przed planowanym zabiegiem. Voucher podarunkowy ważny jest trzy miesiące od daty zakupu.