Pałac

Przyjazd 26 09- 2023
Wyjazd 27 09- 2023
Specjalnie dla swoich gości hotel Pałac Polanka w Krośnie oferuje 11 komfortowych, doskonale wyposażonych pokoi, położonych na wyższych piętrach budynku. Wszystkie pokoje zostały przygotowane z myślą o zachowaniu najwyższych standardów luksusowego hotelu. Przestronność i funkcjonalność pokoi pozwolą wszystkim gościom na wspaniały wypoczynek a cisza i spokój, jaki oferują nasze pokoje zadbają o Państwa piękny sen. Ze względu na zabytkowy charakter naszego obiektu dołożyliśmy wszelkich starań, aby wnętrza naszych pokoi oddawały styl i aurę tamtych czasów.

Mamy nadzieję, że dbałość o detale zachowana przy renowacji obiektu nada hotelowym wnętrzom pałacu szyku i elegancji w pełni oddając styl architektoniczny oryginalnych wnętrz. Wystrój każdego z pokoi posiada indywidualny charakter nawiązujący do dziewiętnastowiecznej tradycji Pałacu. Pokoje są wyposażone w meble charakterystyczne dla dziewiętnastowiecznych wnętrz, podłogi natomiast wykonane są zgodnie z wymogami historycznymi z drewna dębowego, na ścianach znajdują się obrazy ukazujące życie i klimat epoki. Całość wykończenia nadaje im wytwornego charakteru przenoszącego nas w czasy dawnych właścicieli. Aranżacje pałacowych pokoi ukazujące połączenie współczesności i charakteru minionej epoki najpełniej oddają klimat Pałacu Polanka.

Tworząc hotel w Polance chcieliśmy zapewnić naszym gościom komfortowe warunki do wypoczynku i relaksu, dlatego wszystkie pokoje zapewnią Państwu piękny sen. Pokoje hotelowe są wyposażone w bezprzewodowy darmowy internet, oraz wysokiej klasy telewizor HD i sejf. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również całodobowy, monitorowany parking.

Pokoje Standard posiadają 1 podwójne łóżko lub 2 pojedyńcze łóżka.

Przytulne, ciche i komfortowe pomieszczenia wypełnione przez dębowe meble, wraz z nastrojowymi zasłonami i wieloma udogodnieniami hotelowymi tworzy idealne miejsce odpoczynku.Pokoje Standard mieszczą się na I piętrze. Z okien rozpościera się widok na park, który sprzyja odprężeniu i relaksowi.W cenę pokoju Standard wliczona Strefa SPA (sauna infrared, sauna fińska, jacuzzi oraz grota solna ) 60 minut do wykorzystania.

Wyposażenie pokoju: bezprzewodowy Internet, TV, klimatyzacja, sejf, biurko, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, szlafroki, kapcie, igielnik oraz czyścik do butów.Pokoje Prestige to pokoje z 1 podwójnym łóżkiem lub z 2 pojedyńczymi łóżkami.

Pokoje mieszczą się na I i II piętrze. Wystrój tworzą klasyczne dębowe meble, skórzane oraz nastrojowe zasłony. Oczywiście wszystko skomponowane ze smakiem w stylu nawiązującym do architektury Pałacu Polanka. W cenę pokoju Prestige wliczona Strefa SPA (sauna infrared, sauna fińska, jacuzzi oraz grota solna ) 90 minut do wykorzystania.

Wyposażenie pokoju: bezprzewodowy Internet, TV, klimatyzacja, sejf, biurko, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, szlafroki, kapcie, igielnik oraz czyścik do butów.Apartament składa się z dwóch pokoi, wyposażony w 2 podwójne łóżka lub 1 podwójne i 2 pojedyńcze.

Komfortowy klasycznie stylizowany apartament. Całość wystroju komponują wysokiej klasy dębowe meble, skórzane fotele, sofa oraz satynowe zasłonany. Duże przestronne okna wychodzące na dziedziniec i park. Aranżacja pomieszczenia sprzyja zarówno intensywnej pracy twórczej czy biznesowej, jak i odpoczynkowi w czasie urlopu.

W cenę wliczony nielimitowany pobyt w Strefie SPA (sauna infrared, sauna fińskajacuzzi oraz grota solna).

Wyposażenie pokoju: bezprzewodowy Internet, TV, klimatyzacja, sejf, biurko, suszarka do włosów, zestaw kosmetyków, ręczniki, szlafroki, kapcie, igielnik oraz czyścik do butów.


Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszych regulaminów. 

 

komfort i piękny sen

Pokaż na mapie