Wesela

Przyjazd 26 09- 2023
Wyjazd 27 09- 2023

Zorganizujemy dla Państwa przyjęcie weselne, którego niepowtarzalny charakter w połączeniu ze stylowymi, dziewiętnastowiecznymi wnętrzami, w otoczeniu pięknego parku stworzą atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci.

Historyczny charakter obiektu zapewnia urzekającą romantyczną atmosferę, którą dopełni nasza profesjonalna obsługa, serwując dania wykwintnej kuchni naszej restauracji. Zatroszczymy się o każdy najdrobniejszy szczegół przyjęcia pozwalając się Państwu cieszyć wspaniałą zabawą do samego rana. Do dyspozycji oddajemy cztery, w pełni klimatyzowane, stylowe sale restauracyjne, w których komfortowo pomieścimy 110 osób (sala Srebrna, Złota, Purpurowa i Naftowa). Każda z nich wyróżnia się wyjątkowym charakterem razem tworząc jeden, spójny, niepowtarzalny styl oddający charakter wiekowego budynku.

W kompleksie Polanka Conference Center znajdują się dwie przestronne sale bankietowe, urządzone w nowoczesnym stylu. Ich wystrój zachowany jest w najmodniejszych odcieniach, z oryginalnymi elementami drewna i cegły, zaś całości dopełniają nieszablonowe oświetlenie, lustra i obrazy.

Nowa sala bankietowa o powierzchni 900 m2,która pomieści do 450 osób. Dwupoziomowa urządzona w nowoczesnym stylu, najmodniejszych odcieniach, z elementami drewna, cegły oraz nieszablonowego oświetlenia.

Śluby cywilne w plenerze mają wyjątkowy, kameralny charakter. Ceremonia ślubna odbywająca się w otoczeniu naszego parku z romantycznymi alejkami, które tworzą urzekającą atmosferę, zapadnie gościom w pamięci na lata. Ślub w naszym parku? Powiedz nam TAK, a my zorganizujemy dla Was ten wyjątkowy dzień. Przy współpracy z firmami z branży ślubnej, zajmujemy się kompleksowo aranżacją miejsca.

komfort i piękny sen

Pokaż na mapie