A lazy image

SPA Pałac Polanka

Przyjazd 23 09-2021
Wyjazd 24 09-2021

W podziemiach Pałacu Polanka przygotowaliśmy dla naszych gości wyjątkową niespodziankę w postaci strefy Welness & Spa, gdzie w otoczeniu zabytkowego ceglanego sklepienia, ścian z elementami piaskowca i niepowtarzalnej gry światła i cienia stworzyliśmy miejsce do wypoczynku i rekreacji.

photo alt text

W strefie wypoczynku czekają na Państwa dwie oryginalne sauny dla odprężenia ciała, stylizowana grota solna o wspaniałych aromatach przywodzących na myśl rześkie bieszczadzkie poranki, sala relaksacyjna będąca zaciszem do medytacji i wyciszenia oraz zbudowane od podstaw jacuzzi do relaksacyjnych kąpieli. Przygotowaliśmy również gabinet odnowy biologicznej z możliwością zarezerwowania wybranych zabiegów. Całość naszej strefy relaksu tworzy niepowtarzalne miejsce kojące ciało i ducha wszystkich spragnionych wypoczynku. Mamy nadzieję, że wizyta w naszym Spa będzie dla Państwa niezapomnianym doświadczeniem godnym polecenia znajomym i przyjaciołom.

Strefa spa czynna codziennie w godz.: 10:00 - 22:00

Kompleks SPA – Pakiet Godzinny35 PLN
Kompleks SPA – Pakiet OPEN (bez limitu czasowego)69 PLN
Kompleks SPA – Pakiet dla dzieci w wieku od 2 do 12 lat12 PLN
Kompleks SPA – Pakiet Rodzinny 2 + 259 PLN
Łąka Słoneczna1,50 PLN / 1 min
Dodatkowe minuty ponad czas wykupiony1 PLN / 3 min
Wypożyczenie ręcznika7 PLN
Wypożyczenie szlafroka10 PLN

Podane ceny pakietów Spa zawierają wstęp do: groty solnej, sauny suchej, sauny infrared, jacuzzi oraz sali relaksu. Nie zawierają korzystania z Łąki Słonecznej.

Uwaga: przekroczenie czasu pobytu w Kompleksie SPA jest dodatkowo płatne. Każde, kolejne rozpoczęte 3 minuty wymagać będzie dopłaty 1 zł.

Podane ceny są cenami brutto i zawierają 23% podatek VAT.

Ceny usług mogą ulec zmianie w zależności od czynników rynkowych.

Komfort i piękny sen

Pokaż na mapie