Restauracja

Przyjazd 26 09- 2023
Wyjazd 27 09- 2023

W centralnej części Pałacu znajduje się jego główna atrakcja - Restauracja Polanka. Jedna z najlepszych restauracji w Krośnie położona jest na parterze obiektu i ma bezpośredni dostęp do pałacowego tarasu i letniej altany. Z każdego miejsca w restauracji goście mogą podziwiać przepiękne widoki na rozciągający się wokół przypałacowy park z zabytkowym starodrzewem. Restauracja Polanka w Krośnie składa się z trzech stylowych sal restauracyjnych: Srebrnej, Złotej oraz Purpurowej, a także restauracyjno-konferencyjnej sali Naftowej znajdującej się na pierwszym piętrze naszego pałacu. Wnętrza restauracji nawiązują do szlacheckiej historii Pałacu, a ich charakterystyczny wystrój podkreślony oryginalnymi, epokowymi meblami został skomponowany tak, aby Goście mogli poczuć klimat i ducha minionych czasów.

Dziedzictwo kulinarne, czyli zapomniane smaki w nowym wydaniu. Nasi szefowie kuchni tworząc menu restauracji w Pałacu Polanka Krosno poszukiwali inspiracji w historycznym dziedzictwie posiadłości. Mieszkańcom i gościom dworku, a później pałacu już od początku XIX wieku serwowana była kuchnia staropolska będąca spuścizną tradycji szlacheckiej. Uformowało to trzon naszej kuchni tworząc koncepcję Staropolskiej Kuchni Szlacheckiej. W naszym menu dominują wypiekane, aromatyczne i soczyste mięsiwa, z elementami dziczyzny, pachnących szlachetnych borowików oraz aromatycznych ziół, a wszystko przygotowane wykwintnie oraz serwowane przez najlepszych szefów kuchni.

Mamy nadzieję, że uda się nam zabrać Państwa w niezapomnianą podróż kulinarną do czasów szlacheckiej Polski.

Restauracja czynna:
Poniedziałek - Piątek 12:00 - 21:00
Sobota-Niedziela- 12:00 - 21:00

Rezerwacje pod numerem telefonu: 13 492 44 55

W Pałacu Polanka mogą Państwo zorganizować różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe. Dysponujemy trzema salami – główną salą restauracyjną, czyli salą złotą, mniejszą salą - purpurową oraz salą naftową, znajdującą się na pierwszym piętrze. Dodatkowo większe przyjęcia mogą odbywać się w Sali bankietowej Polanka Conference Center.

Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do Pałacu Polanka.

W celu umówienia terminu spotkania prosimy o wcześniejszy kontakt z managerem pod numerem telefonu 664 966 441 lub adresem e-mail: biuro@palacpolanka.pl

Pobierz oferty: 

komfort i piękny sen

Pokaż na mapie